Reflection serisiyle tarzınızı konuşturun

Yenilikçi ürünleri ile trendleri belirleyen Kastamonu Entegre’nin,  5 farklı yüzey ve zengin renk seçeneklerinden oluşan Reflection serisi, yaşam alanlarına doğallık, kalite ve sıra dışı bir estetik kazandırıyor. 

Kastamonu Entegre, mobilya sektörüne dekor, yüzey deseni, ürün ve renk çeşidiyle destek verirken, tüm paydaşlarının beklentilerini karşılayan, kaliteli, yenilikçi, çevre dostu ürünleri ile ön plana çıkıyor. Mobilya sektörüne yönelik melamin kaplı ürünler için geliştirilen Reflection serisi,  yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımları ve renkleriyle yaşam alanlarına tarz katıyor.  

Ahşabın dokusundan vazgeçmeyenler için sunulan Veneer serisi ile doğanın yansıması ruha yansırken, Stone ile yaşam alanları güçlü bir tarz kazanıyor. Canlı renkleri sevenlerin vazgeçemeyeceği Paint serisi yaşam alanlarına renk katarken, farklı doku seçenekleri ile mekanlarını farklılaştırmak isteyenler için tasarlanan Geometric ve Golf serileri, aynı zamanda sıra dışı bir görünüm sağlıyor.    

Ortaya koydukları inovatif yaklaşımlarla ürün gamını zenginleştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Dünya markası olma hedefi ile çıktığımız yolda, “yenilikçi ve güvenilir” mottomuz doğrultusunda mobilya sektörüne yönelik ürünler geliştirmeye ve beğeniye sunmaya devam ediyoruz.” dedi.