URBAN SERİSİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR!

Dünya’nın en büyüleyici şehirlerinden ilham alan Urban serisi, yaşam alanlarına yeni bir tarz katıyoruz!

Kastamonu Entegre olarak parke sektörünün ana markaları Floorpan ile Artfloor ile sektörde yeniliklere imza atmaya devam ederken, dekorasyonda farklılık yaratan Urban serimizle tarzımızı konuşturuyoruz.

Kastamonu Entegre’nin enerjik ve şehir konseptli, derzli olarak ürettiği Urban serisi, standartların üstünde gerçekçi bir görünüm sunuyor.

Laminat parke üretiminde Avrupa’nın en büyük 5 üreticisinden biri olan şirketimiz, dekorasyonda şıklık ve estetiği buluşturan Urban serisi ile Floorpan ürünlerine; New York, Peking, Sydney, Miami, Shanghai, Tokyo, Chicago ve Los Angeles isimlerini yakıştırıyor!  Her zevk ve yaşam alanına hitap etmek üzere geliştirilen seri; Artfloor markasıyla da Paris, Cenevre, Lizbon, Madrid, Monaco, Roma, Viyana ve Barselona şehirlerinin estetiğini sunuyor. Dünyanın en büyüleyici şehirlerinin isimleri ile adlandırılan Urban serisinde ürünlerin her biri, adını aldığı şehrin öncelikli tarzını yaşam alanlarına taşıyor.

URBAN serisi Floorpan ve Artfloor markalarına ait toplam 16 farklı dekor seçeneği sağlıyor. 32. sınıf AC4 olarak üretilen seri, daha sağlam ve dayanıklı yapısı ile ofis, bekleme odaları ve ticari mekânlar için de öncelik sunuyor.
İETT’nin İstanbul şehir içi otobüs hatlarında karşılaşacağınız ürün reklamlarıyla URBAN, kentin şıklığını yaşam alanlarına taşıyor.