FLOORPAN ve ARTFLOOR Yeşil Sahalarda!

Kastamonuspor, 2. ligdeki ilk karşılaşmasında Sarıyer’i konuk etti. Kırmızı-siyahlılar, 5'i  süper lig, 5'i PTT 1. lig deneyimine sahip oyunculardan kurulu kadrosu ile 2. ligin marka değeri en yüksek ekiplerinden biri olan güçlü Sarıyer'i uzatma dakikalarında bulduğu golle yenmeyi başardı. 

Kastamonuspor, sezonun ilk maçında elde ettiği bu galibiyetle üç puanın yanı sıra hem özgüven, hem de büyük bir moral ve motivasyon kazandı. Taraflarının lig mücadelesiyle ilgili konsantrasyonunu ve takım olarak rakiplerin gözünde yaratacağı etkiyi de yükseltti. Kırmızı-siyahlıları galibiyete ulaştıran goller 57. dakikada Halil Çelik ve uzatma dakikalarında Yaşar Çetin'den geldi.
Kastamonuspor’un yeni sezonda en büyük sponsorluğunu, Ağaç Bazlı Panel Endüstrisinin Global Oyuncusu Kastamonu Entegre çatımız altında yer alan laminat parke markaları olan ‘Floorpan’ ve ‘Artfloor’ yapacak.  Kastamonuspor’u ilk maçında, Floorpan göğüs ve Artfloor sırt reklamı ile yalnız bırakmayarak desteğimizi sene boyunca sürdüreceğiz.