İzmirli ustalar KEAS seminerinde bir araya geldi

İzmirli ustalar laminat parke seminerinde bir araya geldi
Kastamonu Entegre olarak  yaşam alanları için sunduğumuz hizmeti daha ileri seviyeye taşımak adına, parke ustalarına verdiğimiz eğitimlere devam ediyoruz. Yıllık 70 milyon m² üretim kapasitesi ile Avrupa’nın beşinci, dünyanın altıncı en büyük laminat parke üreticisi olan şirketimiz, Laminat Parke Usta Seminerleri’nin beşincisi için 3 Haziran’da İzmir’deki ustalarla bir araya geldi.
Her gün 3 bin konutun zemini için gerekli laminat parke üretimi yapan Kastamonu Entegre, bayiler ve parke ustaları için ülke genelinde düzenlediği Laminat Parke Usta Seminerleri’nin beşincisini İzmir’de gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özellikleri ve kullanım detaylarına dair püf noktaların anlatıldığı seminerde, 150 bayi ve parke ustasına uygulamalı olarak eğitim verildi.
Seminere katılan katılımcılara; Floorpan ve Artfloor laminat parkelerin sıcak ve doğal dokusunun zeminlerle birleştirilerek yaşam alanlarının geneline değişim olarak yansıtabileceklerini anlattık. 2016 yılında yapılması planlanan yenilikler hakkında da bilgilendirme yapılan semineri tamamlayan İzmirli bayi ve ustalara sertifikaları verirken, parke uygulamada kullanılan çeşitli malzemeleri de hediye ettik.