SAMSUN TESİSLERİMİZİN KAZASIZ GEÇEN 1000. GÜNÜNÜ KUTLADIK!

09.05.2016 tarihinde Samsun Tesislerimiz de Kazasız geçen 1000. Günümüzü doldurduk! 16.05.2016 tarihinde ise iş güvenliği farkındalığı oluşturmak ve tesis çalışanlarımızın İSG motivasyonunu yükseltmek için bir takım etkinlikler gerçekleştirerek mutluluğumuzu çalışanlarımız ile paylaştık.

İlk olarak kazasız geçen 1000. güne özel t-shirt’ler bastırarak o t-shirtler ile çalışanlarımızın tesisimize gelmesini ve çalışmasını sağladık. Tesisimize karikatürist getirerek çalışanlarımızı karikatüre etmesini ve kendi karikatürlerinde yaptıkları işe ve kişiye özgü mesajlar oluşturmasını sağladık.

 Tehlike avı bilgisayar oyunu  ile kaçırdıkları tehlikelerin farkına varmalarını sağladık, Vücut kitle indeksi ölçümleri yapılarak sağlıklı yaşam için bir adım atmalarını sağlamaya çalıştık, Birimler arası İSG bilgi yarışması yaparak birimleri isg kapsamında yarıştırıp eğitici ve eğlenceli bir zaman geçirmeleri sağladık, son olarak ise Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi tarafından yangın eğitimi gerçekleştirildi. Kutlamaların asıl amacı, iş kazalarının önlenebilir olduğunu herkese göstermektir. Biz bunu başardık. Riskleri belirledik, önlemlerimizi aldık, birbirimizi eğittik böylece kazaları önlemeyi başarıdık. Tesisimizde çalışan tüm çalışanlarımızı güvenliğine verdiği önem için teşekkür ediyor nice 1000’lerce günlerin olması diliyoruz...