Kastamonu Entegre pazar çeşitliliğinde İhracatın Yıldızı oldu

Kastamonu Entegre’ye bir ödül daha!

DÜNYA Gazetesi ile DHL Express işbirliği, Akbank ve Vodafone sponsorluğunda bu yıl 15’incisi düzenlenen “İhracatın Yıldızları-Teşvik Ödülleri” The Marmara Taksim’de görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Yazdıkları başarı hikayeleri ile Türk ekonomisine katkıda bulunan ihracat kahramanlarının ödüllendirildiği geceye yoğun bir katılım oldu.

Şirketimiz “Yeni Pazar, Pazar Çeşitliliği” kategorisinde Türkiye İkincilik ödülüne layık görüldü. Şirketimize ayrıca ; 
DHL Express Türkiye tarafından, Türkiye’den yurt dışına 1.000 $ tutarında ücretsiz gönderi hakkı tanındı,
DÜNYA Gazetesi, bir yıllık ücretsiz abonelik hakkı verdi,
Akbank tarafından Wings Kart avantajları ile birlikte, yurt içi veya dışı seyahatlerinde kullanmak üzere, 90.000 mil puan hediye etti,
Vodafone, bir yıl boyunca kazananın seçeceği ‘bir’ kurumsal hatta “Vodafone İş Ortağım Dünyayla Konuşturan Mobil Ses Paketi’nden ücretsiz faydalanma hakkı verdi.

Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan ihracatçı firmaları teşvik etmek, ihracatın geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğini desteklemek amacıyla düzenlenen “İhracatın Yıldızları” Ödül Töreni’nde 10 ayrı kategori toplam 20 ödül verildi.

Törende; DÜNYA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, DHL Express Türkiye CEO'su Markus Reckling, Akbank Kurumsal ve Yatırım Bankacılığından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Çelebioğlu, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi birer konuşma yaptı.